ARÇELİK BEKO ALTUS SERVİSİ (0850) 737 12 60
ARÇELİK BEKO ALTUS SERVİSİ (0850) 737 12 60

Dikmen Arçelik Servisi

Dikmen Arçelik Servisi Olarak Yaygın Servis Ağı İle size En Yakın Arçelik Servisi 2 Saat İçinde Kapınızda.

Arızalı Arçelik Ürünleriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

☎️ (0850) 7371260 ☎️

Dikmen Arçelik Servisi alanında deneyimli , ekip ve profesyonel kadromuzla , Ankara’nın tüm bölge ve semtlerine servis hizmeti sunmaktayız.

ANKARA DİKMEN ARÇELİK SERVİSİ

Dikmen Arçelik Servisi, Ankara ve çevresinde Arçelik ev aletleri servisi hizmeti sunmaktadır. Servis, her türlü Arçelik ev aletlerinin onarım ve bakım hizmetlerini yürütmektedir.

Dikmen Arçelik Servisi; buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, çalışma masası, davlumbaz, klima, kombi, ocak gibi Arçelik ev aletleri için tamir hizmeti vermektedir.

Servis ayrıca, Arçelik ev aletleri için yedek parça temini, montaj ve demontaj hizmetlerini de sağlamaktadır. Servis ekibi, müşterilerin ihtiyaçlarına göre yüksek kalite standartlarına uygun hizmet sunmak için her zaman güncel teknolojiyi kullanmaktadır.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

DİKMEN ARÇELİK SERVİSİ
DİKMEN ARÇELİK SERVİSİ

DİKMEN ARÇELİK TEKNİK SERVİSİ

Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu tek adres olan Dikmen ARÇELİK Servisi, yıllardır Dikmen merkezde çalışmakta olup mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.

ARÇELİK Servisi Çayyolu olarak , Siz Değerli Müşterilerimize , Yüksek Kaliteli Hizmet Sunmak İçin (0850) 737 12 60 nolu Çağrı Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.

Servis Hizmetlerimize , 1 YIL ÜCRETSİZ , işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ .
Tamir ve Parça Değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.

Dikmen Arçelik Servisi Olarak Yaygın Servis Ağı İle size En Yakın Arçelik Servisi 2 Saat İçinde Kapınızda.

Arızalı Arçelik Ürünleriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Ankara Dikmen ARÇELİK Servisi talepleriniz için (0850) 7371260 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Dikmen Çankaya‘nın en iyi teknik servisi olan ARÇELİK Servisleri Çamaşır Makinesi servisi ,Buzdolabı servisi Bulaşık Makinesi servisi Davlumbaz Servisi Ankastre bulaşık makinesi servisi Kombi servisi ve Klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur. 

ARÇELİK BEYAZ EŞYA DİKMEN SERVİSİ

ARÇELİK Servisleri Ankara geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli,  hizmet noktaları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.

ARÇELİK Servis Dikmen Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

ARÇELİK Servis Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir.

DİKMEN ANKARA ARÇELİK TEKNİK SERVİSİ

Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız. 

ARÇELİK dikmen Servisinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

ARÇELİK Geniş Servis Ağımız, Gezici Servisimiz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde, Ankara ve İlçelerinde Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR

ARÇELİK SERVİSİ