ARÇELİK BEKO ALTUS SERVİSİ (0850) 737 12 60
ARÇELİK BEKO ALTUS SERVİSİ (0850) 737 12 60

Altınözü Arçelik Servisi

Altınözü Arçelik Servisi Telefon Numarası:

☎️ (0850) 7371260 ☎️

Altınözü Arçelik Servisi alanında deneyimli , ekip ve profesyonel kadromuzla , Hatay’ın tüm bölge ve semtlerine servis hizmeti sunmaktayız.

ALTINÖZÜ ARÇELİK SERVİSİ
ALTINÖZÜ ARÇELİK SERVİSİ

ARÇELİK SERVİSİ ALTINÖZÜ

Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu tek adres olan Hatay Altınözü ARÇELİK Servisi, yıllardır Altınözü merkezde çalışmakta olup mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.

ARÇELİK Servisi Altınözü olarak , Siz Değerli Müşterilerimize , Yüksek Kaliteli Hizmet Sunmak İçin (0850) 737 12 60 nolu Çağrı Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.

Servis Hizmetlerimize , 1 YIL ÜCRETSİZ , işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ .
Tamir ve Parça Değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.

ARÇELİK Servisi talepleriniz için (0850) 7371260 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Altınözü‘ nün en iyi teknik servisi olan ARÇELİK Servisleri Çamaşır Makinesi servisi ,Buzdolabı servisi Bulaşık Makinesi servisi Davlumbaz Servisi Ankastre bulaşık makinesi servisi Kombi servisi ve Klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur. 

ARÇELİK BEYAZ EŞYA ALTINÖZÜ SERVİSİ

ARÇELİK Servisleri Hatay geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli,  hizmet noktaları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.

ARÇELİK Servis Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

ARÇELİK Servisi Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir.

ARÇELİK TEKNİK SERVİSİ

Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız. 

ARÇELİK Servisinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

ARÇELİK yüksek Geniş Servis Ağımız, Gezici Servisimiz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde, Hatay ve İlçelerinde Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.

ARÇELİK SERVİSİ